482
1480211

Tiffany & Co

(USA, Grundat 1837)
Utropspris
38 000 - 40 000 SEK
3 310 - 3 490 EUR
3 470 - 3 650 USD
Klubbat pris
Fredrik Karlsson
Fredrik Karlsson
Specialist Smycken
+46 (0)767 81 06 06
Tiffany & Co
(USA, Grundat 1837)

örhängen, platina med runda briljantslipade diamanter

Stämplade T&Co. Längd ca 55 mm. Stift. Vikt 9,5 gram.

Obetydligt ytslitage.