591
1485982

Hänge/brosch, Mangiarotti, 18K guld med fasettslipade ädelstenar.

Utropspris
60 000 - 70 000 SEK
5 270 - 6 150 EUR
5 600 - 6 530 USD
Klubbat pris
Fredrik Karlsson
Fredrik Karlsson
Specialist Smycken
+46 (0)767 81 06 06

citrin, peridot, turmalin och topas samt runda briljantslipade diamanter, mått 50 X 55 mm, kedja 18K guld längd 42.5 cm, totalvikt 51 g. Signerad Mangiarotti och med italienska stämplar.