752
1481220

Prins Eugen

(Sverige, 1865-1947)
Utropspris
40 000 - 50 000 SEK
3 520 - 4 390 EUR
3 730 - 4 660 USD
Klubbat pris
30 000 SEK
Rasmus Sjöbeck
Rasmus Sjöbeck
Assisterande specialist klassisk konst
+46 (0)727 33 24 02
Prins Eugen
(Sverige, 1865-1947)

Vitemölla kvarn

Signerad Eugen och daterad 1934. Signerad och daterad Eugen 1934 med dedikation till Eric Ericsson a tergo. Pannå 38 x 55 cm.