787
1475092

Johan Tirén

(Sverige, 1853-1911)
Utropspris
20 000 - 25 000 SEK
1 760 - 2 200 EUR
1 870 - 2 330 USD
Klubbat pris
26 000 SEK
Rasmus Sjöbeck
Rasmus Sjöbeck
Assisterande specialist klassisk konst
+46 (0)727 33 24 02
Johan Tirén
(Sverige, 1853-1911)

Samepojke i fjällandskap

Signerad J Tirén. Akvarell, bildyta 40 x 27,5 cm.

Konstnär