925
1488527

Harry Jackson, efter

(USA, 1924-2011)
Utropspris
25 000 - 30 000 SEK
2 200 - 2 640 EUR
2 330 - 2 800 USD
Klubbat pris

Mark Sjöberg
Mark Sjöberg
Specialist konst, grafik
+46 (0) 707 88 84 72
Harry Jackson, efter
(USA, 1924-2011)

"Pony Express III"

Signerad Harry Jackson och daterad 1977. Gutarstämpel WFS, Italia. Numrerad PE III 206.
Brunpatinerad brons höjd 20 cm (inklusive stenbas 23 cm), längd 25 cm.

 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

644. Sven X:et Erixson, Sydländsk gatubild.
Utropspris
80 000 - 100 000 SEK
Aktuellt bud:
- SEK