Signerad Harry Jackson och daterad 1977. Gutarstämpel WFS, Italia. Numrerad PE III 206.
Brunpatinerad brons höjd 20 cm (inklusive stenbas 23 cm), längd 25 cm.
×
Logga in
Kunde inte logga in