992
1470855

Bord, hardwood, 16/1700-tal.

Utropspris
20 000 - 25 000 SEK
1 770 - 2 210 EUR
1 840 - 2 300 USD
Klubbat pris
Cecilia Nordström
Cecilia Nordström
+46 (0)739 40 08 02
Bord, hardwood, 16/1700-tal.

En panel som skiva, infälld i en rektangulär form, raka förkläden och sidopaneler, runda kopplade sluttande ben. Höjd 35 cm. Längd 61 cm. Djup 30.3 cm.

Restaurerat.

Proveniens