"Figure 1", ur: "Color numeral series"
Färglitografi, 1968-69, signerad med krita, numrerad med blyerts 10/40. utgiven av Gemini G.E.L. och med deras blindstämpel. 69,5 x 53,5, bladstorlek 79 x 96,5 cm.
ULAE 60.