Utan titel
Akvatintetsning, 1974-79. Signerad med blyerts och numrerad 30/175.
Tryckt av Styria Studio, New York, med deras blindstämpel. 89,2 x 62,2 cm, bladstorlek 101 x 74,5 cm.
Schellmann 100.