266
1492179

Swedish Modern, monumentala plafonder, ett par, 1930-tal.

Utropspris
20 000 - 30 000 SEK
1 760 - 2 640 EUR
1 870 - 2 800 USD
Klubbat pris
16 000 SEK
Jonatan  Jahn
Jonatan Jahn
Ansvarig specialist samtida och modern design
+46 (0)703 92 88 60

Skärmar i råglas med mattetsad yta, takfäste i förkromad metall, för 6 lampor, diameter 120 cm vardera.

Nagg. Ej funktionstestade.