101
1518665

Appliquer, ett par, för fyra ljus, 1830-40-tal, Senempire.

Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
715 - 894 EUR
755 - 944 USD
Klubbat pris
Alexander Johansson
Alexander Johansson
Assisterande specialist konsthantverk
+46 (0)707 88 84 71

Förgylld brons. Rik växtornamentik i relief. Höjd 21 cm.