257
1549928

Swedish Modern, taklampa, Sverige 1940-tal.

Utropspris
20 000 - 25 000 SEK
1 790 - 2 230 EUR
1 890 - 2 360 USD
Klubbat pris
24 000 SEK
Karl Green
Karl Green
Specialist modernt och samtida konsthantverk och design
+46 (0)700 07 94 25

Två tygklädda pendlar, upphängning i mässing. Globernas höjd ca 45-55 cm. Totala höjden justerbar.

Slitage, smärre fläckar.