Modern Art & Design 656

44 föremål
178. Estrid Ericson, brosch, Firma Svenskt Tenn, sannolikt 1940-50-tal.
Klubbat pris
2 800 SEK
Utropspris
3 000 - 4 000 SEK
139. Firma Svenskt Tenn, cabaret, tenn, Stockholm 1930.
Klubbat pris
14 000 SEK
Utropspris
6 000 - 8 000 SEK
151. Firma Svenskt Tenn, ask med lock, Stockholm 1930-tal.
Klubbat pris
3 000 SEK
Utropspris
3 000 - 4 000 SEK
135. Firma Svenskt Tenn, vas, Stockholm 1930.
Klubbat pris
22 000 SEK
Utropspris
4 000 - 6 000 SEK
158. Estrid Ericson, burk med lock, Firma Svenskt Tenn, Stockholm 1935.
Klubbat pris
50 000 SEK
Utropspris
20 000 - 25 000 SEK
142. Firma Svenskt Tenn, handspegel, modell "H 2156", 1900-talets mitt.
Klubbat pris
7 000 SEK
Utropspris
4 000 - 5 000 SEK
188. Estrid Ericson, fat, Firma Svenskt Tenn, Stockholm 1948.
Klubbat pris
28 000 SEK
Utropspris
6 000 - 8 000 SEK
150. Firma Svenskt Tenn, underlägg, Stockholm 1931.
Klubbat pris
2 000 SEK
Utropspris
3 000 - 4 000 SEK