Ljussabel, Master replica Lightsabel, Sw-127, Luke Skywalker, Return of the Jedi

Elite edition nr 185 av 750, 2004 collectors society exclusive. Utgiven av LucasFilm Ltd. Längd 28 cm. Medföljande original låda och certifikat

Obetydligt slitage

Proveniens

Privat samling

Klubbat pris
18 000
1 575
1 659
Utropspris
20 000 SEK
Budhistorik (4 bud)
6 sep 2023 17:36
18 000 SEK
6 sep 2023 17:35
16 000 SEK
30 aug 2023 18:12
15 000 SEK
30 aug 2023 18:10
1 000 SEK
Maria Granström
Maria Granström
Filialchef Malmö
+46 (0)739 40 08 09