Filmaffsicher 3 st. "Aliens Återuppstår" och Aliens Återkomst, Sverige 1986. "Aliens Le Retour", Belgien 1986.

2 st. sk. pelaraffischer, Ressigör James Cameron. Ca 32 x 70 cm och 35 x 56 cm

Smärre slitage, en med tryckt text i nedre delen. En med tejprester

Proveniens

Privat samling

Klubbat pris
300
26
28
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (1 bud)
6 sep 2023 20:12
300 SEK
Maria Granström
Maria Granström
Filialchef Malmö
+46 (0)739 40 08 09