Clifford Jackson

(USA, 1927-2006)
Clifford Jackson
(USA, 1927-2006)

Clifford Jackson, "Show us the way to the next whiskey dollar"

olja på duk, signerad och daterad 2000, med dedikation, 27x35 cm

Obetydligt ytslitage.

Proveniens

Konstnärens familj

Klubbat pris
5 500
480
502
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (29 bud)
8
7 jan 21:34
5 500 SEK
7 jan 21:34
5 300 SEK
7 jan 21:33
5 000 SEK
8
7 jan 21:33
4 800 SEK
7 jan 21:22
4 600 SEK
7 jan 21:22
4 400 SEK
7 jan 21:07
4 200 SEK
7 jan 21:07
4 000 SEK
7 jan 20:52
3 800 SEK
7 jan 20:52
3 600 SEK
7 jan 20:47
3 400 SEK
7 jan 20:44
3 200 SEK
7 jan 20:44
3 100 SEK
7 jan 20:43
3 000 SEK
7 jan 20:43
2 800 SEK
7 jan 20:43
2 600 SEK
7 jan 20:43
2 400 SEK
7 jan 20:27
2 200 SEK
7 jan 20:25
2 000 SEK
7 jan 20:25
2 000 SEK
7 jan 20:25
1 855 SEK
7 jan 20:25
1 755 SEK
7 jan 20:06
1 655 SEK
7 jan 19:53
1 555 SEK
7 jan 19:53
1 500 SEK
7 jan 19:47
1 300 SEK
7 jan 19:47
1 200 SEK
7 jan 16:33
1 100 SEK
30 dec 2023 8:14
1 000 SEK

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
Teamleader
+46 (0)767 81 06 13