Clifford Jackson

(USA, 1927-2006)
Clifford Jackson
(USA, 1927-2006)

Clifford Jackson, ansikte

Olja på duk lagd på pannå, otydlig signering i höger hörn, 40x30 cm

Obetydligt ytslitage. Påmålad.

Proveniens

Konstnärens familj

Klubbat pris
10 500
919
968
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (27 bud)
7 jan 21:46
10 500 SEK
9
7 jan 21:46
10 000 SEK
7 jan 21:46
10 000 SEK
9
7 jan 21:45
6 200 SEK
8
7 jan 21:45
6 000 SEK
7 jan 21:45
6 000 SEK
8
7 jan 21:45
5 200 SEK
7 jan 21:45
5 000 SEK
8
7 jan 21:44
3 200 SEK
7 jan 21:44
3 000 SEK
7 jan 21:41
2 200 SEK
8
7 jan 21:41
2 000 SEK
7 jan 21:40
1 900 SEK
7 jan 21:40
1 800 SEK
7 jan 21:34
1 600 SEK
7 jan 21:34
1 500 SEK
7 jan 21:22
1 100 SEK
7 jan 19:22
1 000 SEK
7 jan 18:00
750 SEK
7 jan 9:11
700 SEK
7 jan 9:11
650 SEK
4 jan 3:01
550 SEK
4 jan 3:00
500 SEK
4 jan 3:00
500 SEK
3 jan 14:50
400 SEK
3 jan 14:50
350 SEK
31 dec 2023 11:50
300 SEK

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
Teamleader
+46 (0)767 81 06 13