Clifford Jackson

(USA, 1927-2006)
Clifford Jackson
(USA, 1927-2006)

Clifford Jackson, komposition

Olja på duk, osignerad, 60x73 cm

Oramad

Proveniens

Konstnärens familj

Klubbat pris
11 001
959
1 004
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (55 bud)
7 jan 21:38
11 001 SEK
7 jan 21:38
10 501 SEK
7 jan 21:36
10 001 SEK
7 jan 21:36
9 801 SEK
7 jan 21:36
9 601 SEK
7 jan 21:36
9 401 SEK
7 jan 21:34
9 201 SEK
7 jan 21:33
9 001 SEK
7 jan 21:33
8 801 SEK
7 jan 21:33
8 700 SEK
7 jan 21:33
8 500 SEK
7 jan 21:33
8 300 SEK
7 jan 21:33
8 100 SEK
7 jan 21:32
7 900 SEK
7 jan 21:32
7 800 SEK
7 jan 21:30
7 700 SEK
8
7 jan 21:30
7 500 SEK
8
7 jan 21:30
6 800 SEK
7 jan 21:30
6 600 SEK
7 jan 21:30
6 401 SEK
7 jan 21:29
6 400 SEK
7 jan 21:29
6 200 SEK
7 jan 21:29
6 000 SEK
7 jan 21:29
5 800 SEK
7 jan 21:27
5 600 SEK
7 jan 21:27
5 400 SEK
7 jan 21:27
5 210 SEK
7 jan 21:26
5 200 SEK
7 jan 21:26
5 000 SEK
7 jan 21:26
4 800 SEK
7 jan 21:26
4 600 SEK
7 jan 21:26
4 400 SEK
7 jan 21:26
4 200 SEK
7 jan 21:22
4 000 SEK
7 jan 21:04
3 800 SEK
7 jan 21:04
3 700 SEK
7 jan 20:16
3 600 SEK
7 jan 18:04
3 500 SEK
7 jan 18:04
3 400 SEK
7 jan 18:04
3 200 SEK
7 jan 10:54
3 000 SEK
6 jan 0:53
2 800 SEK
6 jan 0:53
2 700 SEK
6 jan 0:53
2 600 SEK
6 jan 0:53
2 400 SEK
2 jan 20:58
2 200 SEK
1 jan 22:12
2 000 SEK
31 dec 2023 11:56
1 100 SEK
31 dec 2023 11:30
1 000 SEK
30 dec 2023 12:42
900 SEK
30 dec 2023 12:42
850 SEK
30 dec 2023 12:42
650 SEK
30 dec 2023 12:42
600 SEK
30 dec 2023 10:45
500 SEK
29 dec 2023 22:41
300 SEK

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
Teamleader
+46 (0)767 81 06 13