Clifford Jackson

(USA, 1927-2006)
Clifford Jackson
(USA, 1927-2006)

Clifford Jackson, "Prima III"

Olja på duk, osignerad, 61x50 cm

Oramad

Proveniens

Konstnärens familj

Klubbat pris
5 200
455
479
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (30 bud)
7 jan 21:36
5 200 SEK
8
7 jan 21:36
5 000 SEK
8
7 jan 21:35
4 601 SEK
7 jan 21:35
4 401 SEK
7 jan 21:34
4 400 SEK
8
7 jan 21:34
4 200 SEK
7 jan 21:32
3 900 SEK
8
7 jan 21:32
3 700 SEK
8
7 jan 21:32
3 400 SEK
7 jan 21:31
3 200 SEK
8
7 jan 21:31
3 000 SEK
8
7 jan 21:30
2 700 SEK
7 jan 21:30
2 500 SEK
7 jan 21:29
2 301 SEK
7 jan 21:29
2 101 SEK
7 jan 21:29
2 000 SEK
7 jan 21:29
1 800 SEK
7 jan 21:29
1 700 SEK
7 jan 21:29
1 601 SEK
7 jan 21:26
1 600 SEK
7 jan 21:26
1 500 SEK
7 jan 21:24
1 300 SEK
7 jan 21:24
1 200 SEK
7 jan 20:32
1 100 SEK
7 jan 19:46
1 000 SEK
7 jan 16:33
750 SEK
7 jan 16:33
700 SEK
6 jan 23:08
650 SEK
6 jan 19:10
600 SEK
3 jan 7:19
500 SEK

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
Teamleader
+46 (0)767 81 06 13