Clifford Jackson

(USA, 1927-2006)
Clifford Jackson
(USA, 1927-2006)

Clifford Jackson, "Soweto sisters"

Olja på duk, signerad, 81x100 cm

Oramad

Proveniens

Konstnärens familj

Klubbat pris
8 434
735
770
Utropspris
8 000 SEK
Budhistorik (31 bud)
7 jan 21:21
8 434 SEK
7 jan 21:21
8 234 SEK
7 jan 21:21
7 977 SEK
7 jan 21:21
7 777 SEK
7 jan 21:20
7 434 SEK
7 jan 21:20
7 234 SEK
7 jan 21:19
7 200 SEK
7 jan 21:19
7 000 SEK
7 jan 21:19
6 989 SEK
7 jan 21:19
6 789 SEK
7 jan 21:18
6 210 SEK
7 jan 21:17
6 010 SEK
7 jan 21:17
6 000 SEK
7 jan 21:17
5 700 SEK
7 jan 21:17
5 500 SEK
7 jan 21:17
5 200 SEK
7 jan 21:17
5 000 SEK
7 jan 21:16
4 767 SEK
7 jan 21:16
4 567 SEK
7 jan 21:15
4 310 SEK
7 jan 21:15
4 110 SEK
7 jan 21:14
3 989 SEK
7 jan 21:14
3 789 SEK
7 jan 21:13
3 700 SEK
7 jan 21:12
3 500 SEK
7 jan 21:12
3 333 SEK
7 jan 21:12
2 878 SEK
7 jan 21:12
2 678 SEK
7 jan 19:57
2 400 SEK
2 jan 23:18
2 000 SEK
30 dec 2023 8:18
500 SEK

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
Teamleader
+46 (0)767 81 06 13