Clifford Jackson

(USA, 1927-2006)
Clifford Jackson
(USA, 1927-2006)

Clifford Jackson, Market stand

Olja på duk, signerad, 92x114 cm

Krackelyr.

Proveniens

Konstnärens familj

Klubbat pris
27 100
2 363
2 473
Utropspris
12 000 SEK
Budhistorik (32 bud)
8
7 jan 21:30
27 100 SEK
10
7 jan 21:30
26 100 SEK
10
7 jan 21:29
25 500 SEK
8
7 jan 21:29
24 500 SEK
8
7 jan 21:28
23 100 SEK
9
7 jan 21:28
22 100 SEK
8
7 jan 21:27
21 100 SEK
10
7 jan 21:27
20 100 SEK
8
7 jan 21:27
18 500 SEK
9
7 jan 21:27
18 000 SEK
9
7 jan 21:26
17 900 SEK
8
7 jan 21:25
17 400 SEK
9
7 jan 21:25
17 000 SEK
8
7 jan 21:24
16 500 SEK
9
7 jan 21:24
16 000 SEK
8
7 jan 21:24
15 500 SEK
9
7 jan 21:24
15 000 SEK
8
7 jan 21:24
12 500 SEK
7 jan 21:23
12 000 SEK
8
7 jan 21:23
11 600 SEK
8
7 jan 20:26
9 200 SEK
7 jan 20:26
9 000 SEK
7 jan 19:06
8 000 SEK
7 jan 9:59
2 700 SEK
7 jan 1:46
2 500 SEK
6 jan 11:01
2 000 SEK
6 jan 10:30
1 000 SEK
6 jan 10:01
700 SEK
5 jan 3:58
600 SEK
3 jan 14:50
550 SEK
1 jan 20:50
500 SEK
30 dec 2023 17:01
300 SEK

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
Teamleader
+46 (0)767 81 06 13