Clifford Jackson

(USA, 1927-2006)
Clifford Jackson
(USA, 1927-2006)

Clifford Jackson, "Green bicycles"

Olja på duk signerad, 73x92 cm

Oramad

Proveniens

Konstnärens familj

Klubbat pris
26 000
2 267
2 372
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (51 bud)
11
7 jan 20:48
26 000 SEK
8
7 jan 20:48
25 000 SEK
8
7 jan 20:48
23 100 SEK
11
7 jan 20:48
22 100 SEK
11
7 jan 20:47
21 000 SEK
8
7 jan 20:47
20 000 SEK
8
7 jan 20:47
18 501 SEK
11
7 jan 20:47
18 001 SEK
8
7 jan 20:41
16 500 SEK
7 jan 20:41
16 000 SEK
8
7 jan 20:39
15 500 SEK
10
7 jan 20:38
15 000 SEK
8
7 jan 20:38
15 000 SEK
10
7 jan 20:37
12 500 SEK
8
7 jan 20:37
12 000 SEK
8
7 jan 19:50
9 000 SEK
9
7 jan 19:50
8 800 SEK
8
7 jan 19:50
8 600 SEK
9
7 jan 19:50
8 400 SEK
8
7 jan 18:09
8 200 SEK
7 jan 17:55
8 000 SEK
8
7 jan 17:55
8 000 SEK
7 jan 14:06
7 400 SEK
7 jan 14:06
7 200 SEK
7 jan 13:44
6 700 SEK
7 jan 13:43
6 500 SEK
7 jan 13:43
6 200 SEK
7 jan 13:43
6 000 SEK
7 jan 10:01
5 400 SEK
6 jan 18:01
5 200 SEK
6 jan 18:01
5 000 SEK
6 jan 10:40
4 700 SEK
6 jan 10:40
4 500 SEK
5 jan 21:22
4 200 SEK
5 jan 21:22
4 000 SEK
4 jan 9:54
3 700 SEK
4 jan 9:54
3 500 SEK
2 jan 10:25
3 200 SEK
2 jan 10:25
3 000 SEK
2 jan 10:25
3 000 SEK
1 jan 23:27
2 800 SEK
1 jan 7:57
2 600 SEK
1 jan 7:57
2 500 SEK
31 dec 2023 11:02
2 400 SEK
30 dec 2023 11:44
2 200 SEK
30 dec 2023 11:42
2 000 SEK
30 dec 2023 11:42
1 900 SEK
30 dec 2023 10:56
1 800 SEK
30 dec 2023 9:55
1 700 SEK
30 dec 2023 8:18
1 600 SEK
30 dec 2023 6:49
1 500 SEK

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
Teamleader
+46 (0)767 81 06 13