Clifford Jackson

(USA, 1927-2006)
Clifford Jackson
(USA, 1927-2006)

Clifford Jackson, "Maria del Mar I" (Flamenco-sångerska)

Olja på duk, signerad, 73x60 cm

Obetydligt ytslitage.

Proveniens

Konstnärens familj

Klubbat pris
10 100
881
922
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (34 bud)
7 jan 21:07
10 100 SEK
8
7 jan 21:07
10 010 SEK
7 jan 21:05
9 800 SEK
8
7 jan 21:05
9 600 SEK
7 jan 21:05
9 200 SEK
7 jan 21:05
9 000 SEK
9
7 jan 21:05
9 000 SEK
7 jan 21:05
8 500 SEK
7 jan 21:05
8 300 SEK
7 jan 21:04
8 200 SEK
8
7 jan 21:04
8 000 SEK
8
7 jan 21:04
6 900 SEK
7 jan 21:04
6 700 SEK
7 jan 21:02
6 210 SEK
8
7 jan 21:02
6 010 SEK
7 jan 21:02
5 401 SEK
8
7 jan 21:02
5 201 SEK
7 jan 20:31
4 800 SEK
7 jan 20:31
4 600 SEK
7 jan 20:31
4 500 SEK
7 jan 20:23
4 200 SEK
7 jan 20:23
4 000 SEK
7 jan 20:20
3 700 SEK
7 jan 20:20
3 500 SEK
7 jan 20:20
3 250 SEK
7 jan 20:20
3 050 SEK
6 jan 0:50
2 850 SEK
6 jan 0:50
2 650 SEK
6 jan 0:48
2 450 SEK
6 jan 0:48
2 250 SEK
2 jan 23:19
2 000 SEK
1 jan 21:17
1 200 SEK
1 jan 18:10
1 000 SEK
30 dec 2023 17:00
300 SEK

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
Teamleader
+46 (0)767 81 06 13