Ring/Cocktailring 18K vitguld med runda briljantslipade diamanter, trappslipade ametister och granater

Diamanter ca 0,345 ct totalt, granater och diamanter i form av ett hjärta, ringens bredd 8-21 mm, ringens höjd 7,3 mm, ringstorlek ca 17,35/54,5, vikt ca 20,8 gram

Smärre repor. Två ametister med kantnagg.

7 000
629
666
Utropspris
18 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (11 bud)
6 jun 21:13
7 000 SEK
6 jun 21:13
6 000 SEK
6 jun 19:04
5 500 SEK
6 jun 18:52
3 200 SEK
6 jun 18:28
3 000 SEK
6 jun 16:27
2 800 SEK
6 jun 15:59
2 600 SEK
6 jun 15:41
2 400 SEK
2 jun 14:21
2 200 SEK
31 maj 9:26
2 000 SEK
30 maj 10:02
1 200 SEK
Emma Johansson
Emma Johansson
Gemmolog, Värderare
+46 (0)70-917 99 95