Paolo Venini

(Italien, 1895-1959)
Paolo Venini
(Italien, 1895-1959)

Paolo Venini, vas, "Canne Retorte", signerad Venini -99, Murano, Italien.

Höjd 28 cm.

Åldersrelaterat slitage. Helhetsintrycket är gott.

Klubbat pris
520
5 918
552
Utropspris
400 EUR
Budhistorik (20 bud)
19 maj 20:36
520 EUR
19 maj 20:36
500 EUR
19 maj 20:36
480 EUR
19 maj 20:35
460 EUR
19 maj 20:35
450 EUR
19 maj 20:35
440 EUR
19 maj 20:33
420 EUR
19 maj 17:29
400 EUR
19 maj 17:29
380 EUR
19 maj 16:42
370 EUR
19 maj 16:42
350 EUR
19 maj 16:40
340 EUR
19 maj 16:40
320 EUR
19 maj 9:02
290 EUR
18 maj 8:11
270 EUR
17 maj 16:39
250 EUR
16 maj 11:54
220 EUR
15 maj 20:57
200 EUR
13 maj 7:52
150 EUR
12 maj 9:01
120 EUR

Iris Bäckman
Iris Bäckman
+358 50 525 1219