Robert Jobling

(Storbritannien, 1841-1923)
Robert Jobling
(Storbritannien, 1841-1923)

ROBERT JOBLING, olja på duk, signerad och daterad 1868.

"Dames Hole (on Tyne) A Stiff Breeze". 41x56 cm.

Smärre slitage. Krackelyrer, lagning.

Utropspris
12 000 SEK