KAMERA, Leica M5, Nr 1353509. Wetzlar, Tyskland.

Svart kamerahus. Objektiv Summicron 1:2/35 Nr 2168448.

Kamerahus med skador. Slitage. Ej funktionstestad.

Klubbat pris
11 601
1 019
1 082
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (25 bud)
15 dec 2018 17:23
11 601 SEK
15 dec 2018 17:22
11 101 SEK
15 dec 2018 17:22
11 000 SEK
15 dec 2018 17:21
8 200 SEK
15 dec 2018 17:21
8 000 SEK
15 dec 2018 17:21
6 200 SEK
15 dec 2018 17:21
6 000 SEK
15 dec 2018 12:02
5 200 SEK
15 dec 2018 12:02
5 000 SEK
12 dec 2018 12:45
4 700 SEK
12 dec 2018 12:45
4 500 SEK
12 dec 2018 12:45
4 400 SEK
12 dec 2018 12:45
4 200 SEK
12 dec 2018 8:40
4 000 SEK
12 dec 2018 8:40
3 800 SEK
11 dec 2018 20:41
3 767 SEK
11 dec 2018 20:41
3 567 SEK
11 dec 2018 20:36
3 300 SEK
8 dec 2018 7:58
3 100 SEK
8 dec 2018 7:58
3 000 SEK
8 dec 2018 7:58
2 705 SEK
8 dec 2018 7:58
2 505 SEK
8 dec 2018 7:57
2 204 SEK
8 dec 2018 7:57
2 004 SEK
8 dec 2018 3:24
1 500 SEK
 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

834. Victor Vasarely, "Baya".
Utropspris
50 000 - 60 000 SEK
Budhistorik
65 000

ditt bud
60 000

ditt bud
55 000

ditt bud
50 000

ditt bud
48 000

ditt bud
46 000

ditt bud
44 000

ditt bud
Aktuellt bud:
65 000 SEK