Willem Andersson

(Sverige, Född 1980)
Willem Andersson
(Sverige, Född 1980)

WILLEM ANDERSSON, blandteknik på pannå, signerad och daterad 2010 a tergo

"Hjärndimma". 13,5 x 10 cm.

Ytsmuts

Proveniens

Galleri Niklas Belenius, Stockholm

Klubbat pris
6 900
602
630
Utropspris
8 000 SEK
Budhistorik (10 bud)
18 jun 2017 14:50
6 900 SEK
13 jun 2017 16:41
6 700 SEK
13 jun 2017 13:40
6 500 SEK
13 jun 2017 13:40
6 500 SEK
13 jun 2017 13:25
6 000 SEK
12 jun 2017 22:02
5 000 SEK
10 jun 2017 22:30
4 200 SEK
10 jun 2017 21:10
4 000 SEK
10 jun 2017 17:04
1 000 SEK
9 jun 2017 17:53
300 SEK

Amanda Wahrgren
Amanda Wahrgren
Specialist modern konst, grafik
+46 (0)702 53 14 89