AGENDA, "small ring agenda cover" Louis Vuitton 2015

Svart epiläder med silverfärgade detaljer. Stämplemärkt "LOUIS VUITTON PARIS made in france". 14 x 10 x 3 cm. Med kartong.

Obetydligt ytslitage. I nyskick

Föremålen visas på Nordiska Kompaniet, Hamngatan 18-20 i Stockholm, den 30 mars - 2 april 2017.
Visning och uthämtning sker på Bukowskis Market, Västberga allé 3, f r o m den 3 april.

Utropspris
2 500 SEK