Sked, ostämplad, silver, Norge 1600-tal.

Plant, graverat skaft. Längd 14 cm, vikt 25 gram.

Slitage.

Klubbat pris
1 500
132
140
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (5 bud)
24 sep 2017 20:29
1 500 SEK
24 sep 2017 20:29
1 400 SEK
24 sep 2017 0:58
1 300 SEK
17 sep 2017 13:57
1 200 SEK
14 sep 2017 4:20
1 000 SEK
 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

419. Marianne Richter, matta, "Josefina, blå", gobelängteknik, ca 264 x 211 cm, signerad AB MMF MR.
Utropspris
70 000 - 90 000 SEK
Budhistorik
Fair warning
100 000

ditt bud
95 000

ditt bud
90 000

ditt bud
Fair warning
85 000

ditt bud
80 000

ditt bud
75 000

ditt bud
Aktuellt bud:
100 000 SEK