MAJ BRING, olja på duk, signerad Maj Bring och daterad -44.
"Studie". 55 x 46 cm.
Lagningar, flera hål i duken, ytsmuts.
Klubbat pris
6 500
567
593
Utropspris
4 000 SEK
Auktionen är avslutad. Acceptpriset är uppnått
Budhistorik (19 bud)
29 okt 2017 22:49
6 500 SEK
29 okt 2017 22:49
6 300 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 5
29 okt 2017 22:48
6 100 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 6
29 okt 2017 22:48
5 900 SEK
29 okt 2017 22:47
5 600 SEK
29 okt 2017 22:47
5 400 SEK
29 okt 2017 22:46
5 100 SEK
29 okt 2017 22:46
4 900 SEK
29 okt 2017 22:44
4 000 SEK
29 okt 2017 20:44
3 800 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 1
29 okt 2017 20:43
3 600 SEK
29 okt 2017 20:43
3 600 SEK
29 okt 2017 20:19
3 350 SEK
29 okt 2017 20:19
3 150 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 4
29 okt 2017 19:18
2 700 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 3
29 okt 2017 19:18
2 500 SEK
29 okt 2017 18:50
2 300 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 2
29 okt 2017 18:50
2 100 SEK
24 okt 2017 21:29
2 000 SEK