ARNOLD, motorcykel, "Mac 700", Tyskland, 1950-tal.

Litograferad plåt. Urverksdriven. Fungerande urverk. Längd 19 cm, höjd 13 cm.

Slitage. Smärre skador. Kartong tejpad och med skador.

Klubbat pris
5 400
475
504
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (21 bud)
3 dec 2017 18:56
5 400 SEK
3 dec 2017 15:56
5 200 SEK
3 dec 2017 15:55
5 000 SEK
3 dec 2017 15:55
5 000 SEK
3 dec 2017 15:55
4 800 SEK
3 dec 2017 15:55
4 600 SEK
3 dec 2017 15:54
4 400 SEK
3 dec 2017 15:54
4 200 SEK
1 dec 2017 23:27
4 000 SEK
28 nov 2017 17:37
3 800 SEK
28 nov 2017 17:27
3 600 SEK
28 nov 2017 17:27
3 600 SEK
28 nov 2017 17:02
3 400 SEK
27 nov 2017 14:56
3 200 SEK
27 nov 2017 14:55
3 000 SEK
27 nov 2017 14:55
3 000 SEK
25 nov 2017 16:26
2 800 SEK
25 nov 2017 16:26
2 600 SEK
25 nov 2017 16:26
2 400 SEK
25 nov 2017 16:26
2 200 SEK
24 nov 2017 14:52
1 500 SEK
Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

345. Hans J. Wegner, sideboard, modell "RY-26", RY-Møbler, Danmark, 1960-tal.
Utropspris
30 000 - 40 000 SEK
Budhistorik
46 000

ditt bud
44 000

ditt bud
Fair warning
42 000

ditt bud
40 000

ditt bud
38 000

ditt bud
36 000

ditt bud
34 000

ditt bud
32 000

ditt bud
30 000

ditt bud
28 000

ditt bud
26 000

ditt bud
25 000

ditt bud
Aktuellt bud:
46 000 SEK