952938

Leica Camera AG (Ernst Leitz)

(Tyskland, Född 1914)
Objektiv, summaron 1:2,8/35, nr 1782151, ernst leitz, wetzlar.

OBJEKTIV, Summaron 1:2,8/35, nr 1782151, Ernst Leitz, Wetzlar.

Kromat objektiv med linsskydd fram och baktill samt med sökarsats. Objektivets höjd ca 3,5 cm.

Slitage. Optiken några repor och damm. Sökarsats med svag putsslöja. Ej funktionstestad.

Klubbat pris
4 400
411
433
Utropspris
5 000 SEK
Budhistorik (6 bud)
10 dec 2017 15:09
4 400 SEK
10 dec 2017 15:09
4 200 SEK
9 dec 2017 21:24
4 100 SEK
9 dec 2017 21:24
3 900 SEK
9 dec 2017 20:25
3 200 SEK
Rekommendationer