SKULPTURER, 2 st, östasiatiska, 1900-tal.

Figurer. Svärtat trä. Höjd 26 samt 47 cm.

Smärre slitage. Torrsprickor.

Klubbat pris
350
32
34
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (2 bud)
14 dec 2017 19:37
350 SEK
12 dec 2017 2:15
300 SEK
 Dölj
 Visa mer

Important Spring Sale 657

518. W.A Bolin ring 18K vitguld med gul safir och runda briljantslipade diamanter. Stockholm 1986,
Utropspris
25 000 - 30 000 SEK
Aktuellt bud:
- SEK