SVANTE LARSSON FRÅN LAPPTRÄSK, kniv, signerad.

Skaft i horn, trä och metall, bladet märkt "VH". Slida i snidat horn och läder, märkt "40.03.17". Knivens längd 18,5 cm.

Smärre slitage.

Klubbat pris
6 150
559
594
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (20 bud)
8 apr 2018 19:00
6 150 SEK
8 apr 2018 19:00
6 000 SEK
8 apr 2018 18:45
5 350 SEK
8 apr 2018 18:44
5 150 SEK
8 apr 2018 18:44
5 000 SEK
8 apr 2018 10:15
4 700 SEK
8 apr 2018 10:15
4 500 SEK
8 apr 2018 10:15
4 300 SEK
8 apr 2018 10:15
4 100 SEK
8 apr 2018 10:14
3 800 SEK
8 apr 2018 10:14
3 600 SEK
2 apr 2018 20:32
3 200 SEK
2 apr 2018 20:32
3 000 SEK
2 apr 2018 10:56
2 800 SEK
2 apr 2018 10:56
2 600 SEK
2 apr 2018 10:55
2 300 SEK
2 apr 2018 10:55
2 100 SEK
1 apr 2018 9:38
1 000 SEK
28 mar 2018 23:17
800 SEK
28 mar 2018 17:54
350 SEK
 Dölj
 Visa mer

Important Spring Sale 657

80. Taburetter, ett par, av Johan Lindgren (mästare i Stockholm 1770-1800), Gustavianska.
Utropspris
12 000 - 15 000 SEK
Budhistorik
15 000

ditt bud
14 000

ditt bud
13 000

ditt bud
12 000

ditt bud
11 000

ditt bud
10 500

ditt bud
Aktuellt bud:
15 000 SEK