STOLAR, 2 st, Sven Ivar Dysthe, för Dokka Möbler, Norge, CITES-intyg

Stomme i Jakaranda, fast klädsel i svart skinn. Sitthöjd ca 42 cm, bredd ca 58 cm.

Slitage. Repor. Torrsprickor.

Utropspris
3 000 SEK