Figur med polykrom yta, delvis slipad med innesluten infärgad vridning och bubblor. Märkt "8 Kenun 9892 by Kosta Boda Kjell Engman UNIQUE". Höjd 60,5 cm.
Obetydligt slitage. Något nagg / avslag i yta.
Klubbat pris
15 510
1 363
1 447
Utropspris
10 000 SEK
Auktionen är avslutad. Acceptpriset är uppnått
Budhistorik (19 bud)
8
17 jun 2018 21:55
15 510 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 8
10
17 jun 2018 21:52
15 010 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 10
9
17 jun 2018 21:52
15 000 SEK
9
17 jun 2018 21:23
14 500 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 9
8
17 jun 2018 21:21
14 000 SEK
9
17 jun 2018 21:21
13 500 SEK
8
17 jun 2018 21:20
12 000 SEK
9
17 jun 2018 21:20
11 500 SEK
8
17 jun 2018 21:20
9 400 SEK