JEAN CHARLES de CASTELBAJAC, tröja 1989,storlek 44

Ylletröja i vitt, svart, rött och grått med motiv från Berlinmurens fall, daterad 9.11.89 Wall's End. Etikettmärkt "JcdeCastelbajac Fabriqué en Italie made in Italy".

Åldersrelaterat slitage. Något noppig.

Klubbat pris
850
74
78
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (14 bud)
22 okt 2018 16:26
850 SEK
22 okt 2018 16:26
800 SEK
22 okt 2018 15:12
750 SEK
21 okt 2018 23:26
700 SEK
21 okt 2018 20:16
650 SEK
21 okt 2018 20:15
600 SEK
21 okt 2018 20:15
600 SEK
20 okt 2018 16:48
550 SEK
16 okt 2018 13:55
500 SEK
16 okt 2018 13:12
450 SEK
15 okt 2018 16:27
400 SEK
15 okt 2018 16:27
400 SEK
13 okt 2018 18:46
350 SEK
11 okt 2018 22:27
300 SEK