KARMSTOLAR, ett par. S k Gripsholmsmodell, 1900-talets senare del

Lackerade i ljus kulör. Klädda i rutmönstrat ljust tyg. Sitthöjd ca 40 cm, total höjd ca 90 cm.

Smärre slitage, färgbortfall och fläckar.

Utropspris
4 000 SEK