VITRINSKÅP, 1900-talets första hälft.

Svartmålat. Tre skåpdelar varav den mittersta med glasad front. Längd 151 cm, bredd 40 cm, höjd 140 cm. Nyckel finns.

Bruksskick. Senare målning. Mindre avslag. Fläckar. Repor.

Utropspris
3 000 SEK