VITRINSKÅP, 1900-talets början.

Stomme i ek. Front med pardörr i glas. Undertill en låda. Längd 112 cm. Djup 47 cm. Höjd 194 cm. Nyckel finns.

Åldersrelaterat slitage. Repor. Låset fungerar ej

Utropspris
3 000 SEK