SÄNGBORD, ett par, 1900-talets första hälft

Målade. Med fastlimmad stenskiva. Skåpsdörr med bakomliggande hyllplan. Överdel med låda. Bredd 40, djup 40, höjd 82 cm

Kompletterad, stenskivorna är ej original. Senare målning. Färgbortfall. Slitage.

Utropspris
3 000 SEK