JOSEF FRANK, kandelaber, modell B 2586, Firma Svenskt Tenn.

Målad trästomme med ljusarmar i mässing. För tolv ljus. Tolv medföljande ljusmanschetter. Höjd 73 cm.

Slitage med färgbortfall. Krackelyr. Torrsprickor. Fläckar.

Klubbat pris
1 600
139
146
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (15 bud)
20 jun 2018 22:05
1 600 SEK
20 jun 2018 22:05
1 500 SEK
20 jun 2018 22:05
1 401 SEK
20 jun 2018 22:04
1 301 SEK
20 jun 2018 22:04
1 201 SEK
20 jun 2018 22:04
1 101 SEK
20 jun 2018 22:04
1 001 SEK
20 jun 2018 22:04
951 SEK
20 jun 2018 22:04
901 SEK
20 jun 2018 21:57
650 SEK
20 jun 2018 21:57
600 SEK
16 jun 2018 14:46
550 SEK
16 jun 2018 14:46
500 SEK
16 jun 2018 12:44
350 SEK
14 jun 2018 6:33
300 SEK