STRÖARE, 2 st, tenn, 1700-tal.

Balusterformade. Höjd 13 och 14 cm.

Lagning. Bucklor. En instabil.

Klubbat pris
1 100
97
103
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (12 bud)
4 jul 2018 16:50
1 100 SEK
4 jul 2018 16:50
1 000 SEK
4 jul 2018 7:55
950 SEK
4 jul 2018 7:55
900 SEK
4 jul 2018 7:55
850 SEK
4 jul 2018 7:55
800 SEK
4 jul 2018 7:55
750 SEK
4 jul 2018 7:55
700 SEK
3 jul 2018 11:47
650 SEK
3 jul 2018 11:47
600 SEK
29 jun 2018 10:24
350 SEK
27 jun 2018 22:25
300 SEK
 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

795. Isaac Grünewald, Stilleben med amaryllis.
Utropspris
175 000 - 200 000 SEK
Budhistorik
170 000

ditt bud
165 000

ditt bud
Fair warning
160 000

ditt bud
Fair warning
155 000

ditt bud
150 000

ditt bud
145 000

ditt bud
Aktuellt bud:
170 000 SEK