TESERVIS, 3 delar, tenn, GAB, 1930-tal

Tenn med trähandtag. Tekanna, sockerskål, gräddkanna. Höjd 4-13 cm

Slitage. Repor.

Klubbat pris
852
75
79
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (9 bud)
25 jun 2018 18:34
852 SEK
25 jun 2018 18:34
802 SEK
25 jun 2018 18:34
751 SEK
25 jun 2018 18:34
701 SEK
25 jun 2018 18:33
623 SEK
25 jun 2018 18:33
573 SEK
25 jun 2018 16:48
400 SEK
23 jun 2018 11:31
350 SEK
23 jun 2018 0:33
300 SEK
 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

913. Marc Chagall Efter, "La Baie des Anges au bouquet de roses", ur: "Nice et la Côte d 'Azur".
Utropspris
100 000 - 150 000 SEK
Budhistorik
Fair warning
Fair warning
Fair warning
145 000

ditt bud
140 000

ditt bud
135 000

ditt bud
130 000

ditt bud
125 000

ditt bud
120 000

ditt bud
115 000

ditt bud
110 000

ditt bud
105 000

ditt bud
100 000

ditt bud
Aktuellt bud:
145 000 SEK