KARMSTOL, 1900-talets slut

KARMSTOL, 1900-talets slut

Betsad ek. Skuren dekor av bland annat akantur och lejon. benavslut i form av lejontassar. Sitthöjd 48. Bredd 60. Djup 63. Höjd 110 cm cm.

Slitage. Repor. Märken.

Klubbat pris
600
53
56
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (8 bud)
25 jun 2018 0:37
600 SEK
24 jun 2018 19:56
550 SEK
24 jun 2018 10:13
500 SEK
24 jun 2018 8:01
450 SEK
22 jun 2018 10:31
400 SEK
22 jun 2018 7:43
350 SEK
22 jun 2018 7:43
350 SEK
21 jun 2018 22:18
300 SEK
 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

795. Isaac Grünewald, Stilleben med amaryllis.
Utropspris
175 000 - 200 000 SEK
Budhistorik
195 000

ditt bud
Fair warning
190 000

ditt bud
185 000

ditt bud
Fair warning
180 000

ditt bud
175 000

ditt bud
Fair warning
170 000

ditt bud
165 000

ditt bud
Fair warning
160 000

ditt bud
Fair warning
155 000

ditt bud
150 000

ditt bud
145 000

ditt bud
Aktuellt bud:
195 000 SEK