Joseph Nechvatal

(USA, Född 1951)
Joseph Nechvatal
(USA, Född 1951)

JOSEPH NECHVATAL, akryl på duk signerad och daterad a tergo 1989

"Always is", 30 x 40 cm

Obetydligt ytslitage.

Proveniens

Galerie Brooke Alexander, New York.

Klubbat pris
6 500
571
606
Utropspris
6 000 SEK
Budhistorik (20 bud)
9
30 jul 2018 17:02
6 500 SEK
10
30 jul 2018 17:02
6 300 SEK
9
30 jul 2018 17:01
6 100 SEK
10
30 jul 2018 17:01
5 900 SEK
10
30 jul 2018 16:59
5 700 SEK
9
30 jul 2018 16:59
5 500 SEK
9
30 jul 2018 16:59
5 405 SEK
10
30 jul 2018 16:59
5 205 SEK
10
30 jul 2018 16:59
5 001 SEK
9
30 jul 2018 16:58
5 000 SEK
9
30 jul 2018 16:58
4 800 SEK
8
30 jul 2018 9:13
4 500 SEK
29 jul 2018 11:26
4 000 SEK
26 jul 2018 22:13
3 500 SEK
26 jul 2018 21:56
3 300 SEK
26 jul 2018 21:03
3 100 SEK
24 jul 2018 9:41
2 500 SEK
23 jul 2018 23:10
800 SEK
23 jul 2018 16:57
550 SEK
23 jul 2018 14:46
500 SEK

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
Teamleader
+46 (0)767 81 06 13