KANDELABRAR, ett par snarlika, mässing, Gusum, 1900-talets andra hälft.

För sju ljus vardera. Höjd 24 cm.

Bruksskick, den ena med anlöpningar.

Klubbat pris
700
61
65
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (9 bud)
15 aug 2018 18:59
700 SEK
15 aug 2018 16:56
650 SEK
15 aug 2018 16:55
600 SEK
15 aug 2018 16:55
550 SEK
13 aug 2018 7:36
500 SEK
13 aug 2018 7:36
450 SEK
13 aug 2018 1:36
400 SEK
11 aug 2018 18:22
350 SEK
9 aug 2018 22:11
300 SEK