Easy Living

503 föremål
MONTER, Carl Malmsten, 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
14 501 SEK
Utropspris
3 000 SEK
NIELS BENDTSEN, soffa, Ire, 1900-talets slut.
Klubbat pris
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
NIELS GAMMELGAARD, soffa, "Moment", Ikea, sent 1900-tal.
Klubbat pris
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
NILS JONSSON, sideboard "Lyon", Hugo Troeds Bjärnum.
Klubbat pris
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
PALL, Stille.
PALL, Stille.
Klubbat pris
750 SEK
Utropspris
1 500 SEK
PALL, ek, tidigt 1900-tal.
PALL, ek, tidigt 1900-tal.
Klubbat pris
950 SEK
Utropspris
1 500 SEK
PALLAR, 3 stycken, 2000-tal.
PALLAR, 3 stycken, 2000-tal.
Klubbat pris
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
PALLAR, ett par, 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
PAOLO PIVA, konsollbord "Athos", B&B Italia.
Klubbat pris
4 020 SEK
Utropspris
6 000 SEK
PAOLO PIVA, matbord "Athos", B&B Italia.
Klubbat pris
4 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
PAOLO PIVA, soffbord, "Alanda", B & B Italien, formgivet 1981.
Klubbat pris
10 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Klubbat pris
13 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
PAOLO PIVA, soffbord, "Alanda", B & B Italien.
Klubbat pris
12 800 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Klubbat pris
13 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
PETER HVIDT & ORLA MØLGAARD NIELSEN, X-stolen, ett par.
Klubbat pris
5 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
PIEDESTAL 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
750 SEK
Utropspris
1 500 SEK
PIEDESTAL, troligen Glas&Trä, Hovmantorp, 1950-tal.
Klubbat pris
2 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
PIEDESTALER, ett par, 1900-tal,
Klubbat pris
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
PIET HEIN & BRUNO MATHSSON, bord, Fritz Hansen, 1985.
Klubbat pris
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
POUL KJAERHOLM, pall, PK-33, Fritz Hansen, Danmark, 2003.
Klubbat pris
15 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
POUL KJAERHOLM, soffbord "PK-61", Fritz Hansen, Danmark.
Klubbat pris
12 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
RÖKBORD, 1940-tal.
RÖKBORD, 1940-tal.
Klubbat pris
700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SAFARISTOLAR, 3 st, 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
2 665 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SAM LARSSON, karmstolar, 2 st, Dux, formgiven 1974.
Klubbat pris
2 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SATSBORD, 2 delar, 1900-talets andra hälft,
Klubbat pris
1 700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SATSBORD, 3 delar, 1900-talets slut.
Klubbat pris
450 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SATSBORD, 3 delar, modern tillverkning,
Klubbat pris
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SERVERINGSVAGN, 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
1 100 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Klubbat pris
850 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Klubbat pris
500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SERVERINGSVAGN, 1900-talets mitt.
Klubbat pris
2 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SIDEBOARD modern tillverkning.
Klubbat pris
2 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SIDEBOARD, 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
3 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Klubbat pris
3 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SIDEBOARD, 1900-talets första hälft.
Klubbat pris
700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SIDEBOARD, 1900-talets tredje kvartal.
Klubbat pris
2 900 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SIDEBOARD, omkring 2000.
SIDEBOARD, omkring 2000.
Klubbat pris
2 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SIDEBOARD, sent 1800-tal.
SIDEBOARD, sent 1800-tal.
Klubbat pris
5 250 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SIDO- / LAMPBORD, ett par, Kina, sent 1900-tal.
Klubbat pris
494 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SIDOBORD 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
950 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SIDOBORD Art Deco-stil 1900-tal.
Klubbat pris
1 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SIDOBORD, 1900-talets andra hälft,
Klubbat pris
3 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SIDOBORD, 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
1 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SIDOBORD, 1900-talets mitt.
SIDOBORD, 1900-talets mitt.
Klubbat pris
2 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SIDOBORD, 1900-talets slut.
SIDOBORD, 1900-talets slut.
Klubbat pris
1 200 SEK
Utropspris
1 800 SEK
SIDOBORD, art deco, 1930/30-tal.
Klubbat pris
16 500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SIDOBORD, sent 1900-tal.
SIDOBORD, sent 1900-tal.
Klubbat pris
2 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKRIVBORD, funkis, 1940-tal.
SKRIVBORD, funkis, 1940-tal.
Klubbat pris
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SKÅP, 1940/50-tal.
SKÅP, 1940/50-tal.
Klubbat pris
5 250 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SKÅP, 1950-tal.
SKÅP, 1950-tal.
Klubbat pris
6 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SOFFA, 1900-talets mitt, Stjernmöbler, Herrljunga.
Klubbat pris
350 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SOFFA, 1940-tal.
SOFFA, 1940-tal.
Klubbat pris
4 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SOFFA, 1950/60-tal.
SOFFA, 1950/60-tal.
Klubbat pris
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SOFFA, 3 sits, modell 703, Josef Frank för Svenskt Tenn.
Klubbat pris
11 900 SEK
Utropspris
12 000 SEK
SOFFA, Chesterfield 1900-talets första hälft.
Klubbat pris
5 000 SEK
Utropspris
7 000 SEK
SOFFA, Dux, Bra Bohag, Ljungs Industrier, 1950-60-tal.
Klubbat pris
1 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SOFFA, Howard-modell, Englesson, 2000-tal.
Klubbat pris
520 EUR
Utropspris
700 EUR
SOFFA, NK Nordiska Kompaniet, Stockholm, 1930-tal.
Klubbat pris
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SOFFA, OPE-möbler, 1960-tal.
SOFFA, OPE-möbler, 1960-tal.
Klubbat pris
2 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SOFFA, OPE-möbler, 1960-tal.
SOFFA, OPE-möbler, 1960-tal.
Klubbat pris
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SOFFA, Scandinavian Modern, 1960-tal.
Klubbat pris
4 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SOFFBORD 1900-talets mitt.
SOFFBORD 1900-talets mitt.
Klubbat pris
1 211 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SOFFBORD 1900-talets mitt.
SOFFBORD 1900-talets mitt.
Klubbat pris
550 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SOFFBORD modern tillverkning.
SOFFBORD modern tillverkning.
Klubbat pris
2 300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SOFFBORD, 1900-TALETS ANDRA HÄLFT.
Klubbat pris
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SOFFBORD, 1900-talets andra hälft,
Klubbat pris
850 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SOFFBORD, 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Klubbat pris
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Klubbat pris
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Klubbat pris
3 808 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Klubbat pris
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Klubbat pris
850 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SOFFBORD, 1900-talets andra hällt.
Klubbat pris
3 150 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SOFFBORD, 1900-talets första hälft.
Klubbat pris
650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SOFFBORD, 1900-talets mitt.
SOFFBORD, 1900-talets mitt.
Klubbat pris
350 SEK
Utropspris
2 500 SEK