BRAUN, multipress, 2 st, bakelit och plast, 1950-tal

Höjd ca 28 cm

Slitage. Skador, Sprickor i plasten. Ej funktionstestade.

"Plastics, Kulturhuset Stockholm, 1993"

Klubbat pris
382
34
35
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (3 bud)
14 sep 2018 21:36
382 SEK
14 sep 2018 21:36
332 SEK
10 sep 2018 14:02
300 SEK