FOTOBÖCKER, 3 st Gunnar Smoliansky, Walter Hirsch. Med signatur och dedikation.

Åke Hedström, Gerry Johansson, Tuija Lindström, Georg Oddner, Tom Sandberg, Gunnar Smoliansky"Sign", Choice Hotels Scandinavia and Kalejdoskop 2008First Edition.Hård pärm. Dedikation:"ed by Tuija. til Tuija!" Signatur av Tuija Lindström, Åke Hedström, Gerry Johansson, Gunnar Smoliansky. Omslag med fläck. Sidor i gott skick.

Walter Hirsch, "Avd.9", Förlaget DOG1980First Edition, hård pärm. Genomskinligt omslag gulnat och med veck och reva. Pärm med gul fläck vänster övre kant. Sidor i gott skick.

Gunnar Smoliansky, "Barn", FörlagetDOG1982First Edition,hårdpärm. Omslag med fläckar, slitage, gulnad. Sidor gulnade längs de yttersta kanterna.

Omslag med fläck. Sidor i gott skick.
Genomskinligt omslag gulnat och med veck och reva. Pärm med gul fläck vänster övre kant. Sidor i gott skick.
Omslag med fläckar, slitage, gulnad. Sidor gulnade längs de yttersta kanterna.

Proveniens

Tuija Lindström Collection.

Klubbat pris
1 500
132
138
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (6 bud)
2 dec 2018 23:06
1 500 SEK
2 dec 2018 22:09
700 SEK
29 nov 2018 22:17
550 SEK
29 nov 2018 14:28
500 SEK
29 nov 2018 11:04
350 SEK
23 nov 2018 18:33
300 SEK
Karin Aringer
Karin Aringer
Specialist fotografi och samtida konst
+46 (0)702 63 70 57